Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Zachęcamy do udziału w naszych wydarzeniach osoby ze szczególnymi potrzebami m.in. ze względu na niepełnosprawność lub obniżony poziom sprawności z powodu wieku czy choroby.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt mailowy najpóźniej dzień przed datą wydarzenia na adres mailowy: pozytywka.fundacja@gmail.com

W treści maila prosimy o podanie szczególnych potrzeb danej osoby oraz numeru telefonu do opiekuna/uczestnika.

PointArt, Geopart Sp. zoo, Work Partner Service, Mielcarek Event, Kultowa Kuchnia, racjonalnymarketing.pl

Możesz wspierać finansowo każdy nasz projekt dla dzieci