Pozytywny Biznes

Fundacja Kultury Pozytywka jest najważniejszą, pozarządową organizacją w województwie kujawsko-pomorskim, zajmująca się kreowaniem wydarzeń dla dzieci w sferze edukacji poprzez kulturę i sztukę. Sprawdź, dlaczego jesteśmy skutecznym i wiarygodnym partnerem dla Twojego biznesu.

Dzięki szerokiemu spektrum naszych działań, zdobyliśmy tysiące odbiorców oraz zainteresowanie mediów. Nasze portfolio zapewnia przestrzeń do reklamy i promocji partnerom biznesowym z wielorakich sektorów gospodarki. Zapewniamy także firmom możliwość realizacji zapisów zawartych w ich strategiach CSR.

Doświadczenie

Fundację tworzy zespół mający ogromne doświadczenie w kreowaniu wydarzeń artystycznych. Od 2017 roku tworzymy Festiwal Pozytywka, jedno z największych w Polsce wydarzeń sztuki i kultury dla dzieci.

W sierpniu 2021 odbędzie się 5. edycja Festiwalu, z międzynarodową obsadą, realizowana we współpracy z wieloma sponsorami i partnerami.

Wiarygodność

Jesteśmy wiarygodnym partnerem, co potwierdzają sukcesy realizowanych przez nas projektów (sprawdź liczby Pozytywki). Dlatego nasze działania sponsorują i wspierają instytucje publiczne i firmy.

Działania Fundacji spotkały się z uznaniem i wsparciem m.in. Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Realizujemy projekty unijne. Wspiera nas też kilkadziesiąt firm z różnych sektorów gospodarki. Przed nami duże wyzwania. Rozpoczynamy realizację kolejnych projektów.

Przyszłość in progress

Fundacja rozpoczęła etap szybkiego rozwoju naszego portfolio. Do realizowanych już projektów dołączają nowe.

Przy każdym z nich Twój biznes znajdzie dla siebie okazję, do budowy pozytywnego wizerunku firmy. Oto one:

Festiwal światła „Baśniowy Ogród Świateł”

Baśniowy Ogród Świateł

Wieś Pełna Kultury. Festiwal sztuki i kultury skierowany do mieszkańców wsi.

wieś pełna kultury

Festiwal teatralny „Z Innej bajki”

Z Innej bajki festiwal

„Magiczna Bydgoszcz”. Nieszablonowy przewodnik szlakiem legend i tajemnic miasta.

magiczna bydgoszcz

Skontaktuj się z nami i dołącz do drużyny przyszłości!

Kontakt biznesowy

E-mail: pozytywka.fundacja@gmail.com