Projekty

Side image

„Baśniowy Ogród Świateł”. Magia światłem malowana. Edycja 2022

Side image

Współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz

Wyobraź sobie, że idziesz nocą po buchającym kolorami jesieni parku w środku miasta. I nagle zaczynają otaczać Cię magiczne światła. Przez szeleszczące liście przebijają się blaski, które przenoszą Cię do świata magii… tak to jest cykl Baśniowy Ogród Świateł, który  każdego roku odwiedza ok. 40 tyś. widzów.

„Baśniowy Ogród Świateł” pojawia się także w 2022 roku. w dniach pomiędzy 24 i 25 września od 20:00 do 23:00  Wyspa Młyńska i Park im. Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy staną się królestwem światła. Szykujemy dla Was między innymi:

…i inne atrakcje niespodzianki!

„Baśniowy Ogród Świateł” będzie niezwykłym przeżyciem dla małych i dużych. Oraz dla zakochanych, w tym dla przytulonych do siebie babci i dziadka, których oprószone siwizną włosy znowu zalśnią młodzieńczą jasnością.

Marzymy o tym, aby wizyta w parku zmienionym w świetlisty świat baśni była wielkim przeżyciem dla dzieci. Jeżeli zaprosisz dziecko do naszego „Baśniowego Ogrodu Świateł”, będzie mogło dotknąć magii swoją małą rączką. To coś zupełnie innego niż migające na ekranach smartfonów filmiki. W jaki sposób możesz pomóc nam w zrealizowaniu tej wizji?

To proste – wesprzyj nasz projekt swoją cegiełką. Wiele miast na świecie ma swoje festiwale światła. Razem z Tobą, My podarujemy taki naszej ukochanej Bydgoszczy.

Side image

„Baśniowy Ogród Świateł”. Magia światłem malowana. Edycja 2021 / zdjęcia/

Background Background
Side image

Chcesz nas wesprzeć bardzo, bardzo mocno?

Porozmawiajmy!

 Stałymi partnerami realizacji wszystkich wydarzeń fundacji w 2023 roku zostały marki:

PointArt, Geopart Sp. zoo, Work Partner ServiceMielcarek EventKultowa Kuchniaracjonalnymarketing.pl

                   (najedź kursorem na nazwę firmy, aby przejść do poszczególnych stron naszych partnerów)

Wesprzyj projekt według uznania

  • 50PLN
  • 100PLN
  • 200PLN
  • 500PLN
Pomagam!